Kursy językowe dla dorosłych

Proponujemy warsztaty językowe i biznesowe w siedzibach „Epikura” , w firmach bądź w domu klienta.

Podręczniki oraz materiały dodatkowe dobieramy tak by uwzględniać potrzeby słuchaczy, związane z ich oczekiwaniami co do przyszłego wykorzystania języka jakiego chcą się nauczyć.

W Metodzie Epikura kładziemy nacisk na zrozumienie potrzeb komunikacyjnych naszych słuchaczy wynikających z ich sytuacji zawodowej oraz planów na przyszłość.

Proponujemy kursy weekendowe  przeznaczone  dla osób, które ze względu na zajęcia szkolne lub pracę nie mogą pozwolić sobie na uczestnictwo w kursach w ciągu tygodnia. Zajęcia prowadzone są w odpowiednich grupach wiekowych oraz grupach zaawansowania.

Proponujemy kursy intensywne przeznaczone dla osób, które ze względu na różne okoliczności (zmiana pracy, wyjazd itp.) chciałyby zintensyfikować swoją naukę. Kursy prowadzone są w odpowiednich grupach wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania.

Proponujemy kursy konwersacyjne przeznaczone  dla osób, które osiągnęły już określony poziom zaawansowania językowego: od B1 do C1, czyli poziomy Intermediate, Upper-Intermediate oraz Advanced, i które chcą rozwijać lub podtrzymać umiejętność swobodnej komunikacji w dyskusji oraz dłuższych wypowiedziach własnych. Program kursu zakłada rozwijanie poszczególnych umiejętności językowych (np. wyrażanie opinii i poglądów, uczuć, życzeń, formułowanie argumentacji itd.)

Proponujemy kursy językowe dla dorosłych (50+),  których głównym celem jest kształcenie znajomości języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania (także od podstaw) oraz opanowanie umiejętności rozumienia i aktywnego używania języka angielskiego w sytuacjach życiowych i zawodowych.