Zajęcia ruchowe

Chcesz nauczyć się utrzymywać własne ciało w pełnej sprawności, uczestniczyć we wspaniałej lekcji aktywności fizycznej?

W Epikurze każdy niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie.

Aerobic

Jest jedną z najstarszych form fitness. Cieszy się wciąż dużym zainteresowaniem szczególnie wśród kobiet. Jego niesłabnąca sława wynika zapewne nie tylko z korzyści zdrowotnych, ale również z tego, że ćwiczenia te przynoszą radość i bardzo przyjemne zmęczenie, a wręcz zadowolenie z wykonanego wysiłku.

Zumba

Taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness.

Rytmika

Polecana jest najmłodszym dzieciom. Są to zajęcia, podczas których dzieci uczą się przekazywać rytm całym ciałem, poznają cechy dźwięków: ich czas trwania i wysokość.

Gimnastyka korekcyjna

Ćwiczenia mające na celu skorygowanie wad postawy poprzez stosowanie odpowiednio dobranych ćwiczeń rozciągających poszczególne partie mięśniowe odpowiadające za daną wadę postawy.

Nauka tańca nowoczesnego

Prowadzona jest przez doświadczonych instruktorów. Taniec wpływa niezwykle kreatywnie, pozwala przełamać wiele kompleksów, otworzyć się, daje poczucie wolności.

Sztuki walki

Są sposobami walki wręcz, czasami. Podstawą nauki wszelkich sztuk walki jest trening, który zazwyczaj uczy umiejętności samokontroli wybuchów agresji, samoobrony, poprawia wydolność organizmu oraz redukuje poziom strachu. W Epikurze proponujemy:

  • Boks
  • Kick-boxing
  • MMA

 

ZAPRASZAMY NA TRENINGI PERSONALNE